Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €

 Doprava a platba

1. Spôsob a ceny dodania tovaru (DOPRAVA)

1.1. Osobný odber na odbernom mieste - zdarma

Kupujúci si môže tovar osobne vyzdvihnúť na odberom mieste po tom, ako bude predávajúcim informovaný prostredníctvom emailu, resp. telefonicky, že je tovar pripravený k vyzdvihnutiu.

Tovar pripravený k vyzdvihnutiu je kupujúci povinný vyzdvihnúť do 10 dní. V prípade nevyzdvihnutia tovaru bude objednávka automaticky zrušená.

Tovar je možné osobne vyzdvihnúť na adrese odberného miesta a to počas pracovných dní v čase:

Pondelok, štvrtok:          8:00 - 11:45 a 14:00 - 17:45
Utorok, streda, piatok:   8:00 - 11:45 a 14:00 - 16:45

Vzhľadom k tomu, že odberné miesto je súčasťou prevádzky veterinárnej ambulancie, kupujúci je pred osobným vyzdvihnutím tovaru povinný telefonicky si overiť možnosť vyzdvihnutia tovaru v ním požadovanom čase.

Adresa a kontakt odberného miesta:
Veterinárna ambulancia Vrútky
Chotárna 10, Vrútky

Zodpovedné osoba: MVDr. Róbert Viselka
Tel. kontakt: +421 944 282 877

1.2. Doručenie na adresu prostredníctvom prepravnej spoločnosti

Kupujúcemu je tovar na základe objednávky doručený prostredníctvom zmluvnej prepravnej spoločnosti na adresu, ktorú uviedol v procese registrácie alebo objednávania tovaru ako dodaciu adresu (podľa údajov zadaných kupujúcim môže byť dodacia adresa zhodná a adresou fakturačnou).

Cena za doručovacie služby

Cena za doručovacie služby je uvedená vrátane DPH a vychádza z celkovej hmotnosti tovaru objednávky nasledovne:

Celková hmotnosť zásielky         
Cena s DPH
do 5 kg
4,50 €
od 5 do 30 kg
5,50 €
od 30 do 40 kg
7,10 €
Tovar označený DOPRAVA ZDARMA
ZDRAMA

2. Spôsob platby za tovar (PLATBA)

2.1. Vopred na účet - zdarma (bankový prevod na účet predávajúceho) 

Kupujúci uhradí cenu za tovar a doručovacie služby vopred jednorazovým bankovým prevodom na účet na predávajúceho. Tovar je expedovaný kupujúcemu, resp. kupujúci si ho môže osobne vyzdvihnúť, až po pripísaní finančnej čiastky na účet predávajúceho.

Platbu prevodom je kupujúci na základe potvrdenej objednávky povinný vykonať bezodkladne, najneskôr však do 3 kalendárnych dní odo dňa potvrdenia objednávky predávajúcim. Pripísanie finančnej čiastky na účet predávajúceho môže pri platbe prevodom v závislosti od banky kupujúceho trvať 1 - 3 dni.  Tovar je kupujúcemu expedovaný až po pripísaní celej čiastky na účet. V prípade, že platba nebude pripísaná na účet predávajúceho do 5 kalendárnych dní od potvrdenia objednávky, má predávajúci právo objednávku stornovať.

Za bezhotovostný bankový prevod na účet predávajúceho nie je účtovaný žiadny poplatok.

Číslo účtu pre bezhotovostné platby: 4974627002/5600
IBAN: SK24 5600 0000 0049 7462 7002
BIC (SWIFT): KOMASK2X

V prípade bezhotovostnej platby bankovým prevodom je kupujúci povinný uvádzať variabilný symbol určený predávajúcim. Variabilným symbolom je číslo objednávky.

2.2. Na dobierku (platba kuriérovi pri doručení tovaru) 

Kupujúci uhradí cenu za tovar a doručovacie služby dobierkou pri prevzatí tovaru. Tovar bude kupujúcemu zaslaný na dobierku na adresu, ktorú uviedol v procese registrácie alebo objednávania tovaru ako dodaciu.

Pri platbe na dobierku je zákazníkovi popri cene tovaru účtovaný aj poplatok za dobierku. Celkovú platbu dobierky zákazník v plnej výške uhradí kuriérovi zmluvnej prepravnej spoločnosti pri prevzatí tovaru.

Platba na dobierku je spoplatnená sumou 1,20 € s DPH.

2.3. V hotovosti - zdarma (pri osobnom odbere na odbernom mieste) 

Kupujúci uhradí cenu za tovar pri jeho osobnom vyzdvihnutí na odbernom mieste v hotovosti. Platba kartou pri osobnom odbere NIE JE MOŽNÁ.

Adresa a kontakt odberného miesta:
Veterinárna ambulancia Vrútky
Chotárna 10, Vrútky

Zodpovedné osoba: MVDr. Róbert Viselka
Tel. kontakt: +421 944 282 877

Za tento spôsob platby sa neúčtuje žiadny poplatok.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.