• 1
  • 2
  • 3
  
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €

Kiltix antiparazitárny obojok pre psy 53 cm

Kiltix antiparazitárny obojok pre psy 53 cm
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Antiparazitný obojok Kiltix pre stredné psy.
ID produktu
1000773
Výrobca
Bayer
21.00 €Cena s DPH / 1 ks
skladom
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   

Antiparazitný obojok Kiltix 53 cm - s dobou pôsobenia až 7 mesiacov! Účinný veterinárny liek proti kliešťom a blchám. 

NEPOUŽÍVAŤ PRE MAČKY!

Obojok Kiltix:
- je účinný proti všetkým kliešťom a ich vývojovým štádiám, ktoré napádajú psov.
- je plne účinný už 24 hodín po nasadení
- je dlhodobo účinný po celú kliešťovú sezónu (až 7 mesiacov)
- je najdlhšie pôsobiaci obojok proti blchám
- je výborne lokálne a celkovo znášanlivý
- účinné látky zostávajú na srsti zvieraťa, nevstrebávajú sa do krvi
- žiadne poškodenie obličiek alebo pečene
- sterilizácia samičiek kliešťov zaručuje ďalšie znižovanie výskytu kliešťov v prostredí
- použiteľný u šteniat od 3 mesiacov veku

Obojok Kiltix ® obsahuje dve účinné látky (propoxur a flumetrín), ktoré vzájomným pôsobením zaručujú vynikajúci a dlhotrvajúci účinok proti blchám aj kliešťom. Flumetrín navyše spôsobuje neplodnosť samičiek kliešťov, takže znižuje zamorenie prostredia kliešťami. Obsah účinných látok: - veľkosť 38cm: propoxurum 1,250 ga flumethrinum 0,280 g - veľkosť 53cm: propoxurum 3,020 ga flumethrinum 0,680 g - veľkosť 70cm: propoxurum 4,500 ga flumethrinum 1,013 g Pretože trvá približne 24 hodín, než sa účinné látky rozptýlia po celom tele psa, je veľmi dôležité nechávať obojok na psovi stále - dokonca aj pri kúpaní!

Kiltix ® je vhodný pre všetky plemená psov: malé, stredné, dlhosrsté aj krátkosrsté. Obojok nemení farbu, ani kvalitu srsti. Kiltix ® je veľmi dobre znášaný. Účinné látky zostávajú len v srsti psa, nevstrebávajú sa do krvi, a preto nehrozí žiadne nebezpečenstvo poškodenia obličiek alebo pečene. Kiltix ® sa môže používať u šteniat od 3 mesiacov veku. Výborný účinok Kiltixu ® bol overovaný aj v štátoch južnej Európy, v Indii, v západnej a južnej Afrike. Vďaka Kiltixu ® môžete bez obáv vyraziť s Vaším psím kamarátom kamkoľvek na dovolenku, bez toho aby ste sa báli napadnutiu kliešťami. Spôsob použitia: Pripevnite obojok okolo krku zvieraťa, bez toho aby ste ho príliš utiahli. Medzi obojok a krk psa by sa mali vojsť dva prsty. Odstrihnite prebytočný obojok zhruba 5cm od spony. Kontraindikácie: Nepoužívať na poranenú kožu, u kachetických a chorých zvierat. Liečba inými ektoparazitiky sa počas nosenia obojku neodporúča. Zvláštne upozorenenie: Počas niekoľkých dní po aplikácii obojku sa môže prejaviť svrbenie. Obojky sú vyrábané z pomerne mäkkého materiálu, a tak nie je problém dlhší obojok ustrihnutím skrátiť.

Pred aplikáciou si prečítajte príbalový leták!

Písomná informácia pre používateľov:
/files/eshop/download/pisomne_info/kiltix_stredne_psy_pisomna_informacia_pre_pouzivatelov.pdf

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.